Czuwaj!
Witajcie na stronie
1 Konstantynowskiej Drużyny Starszoharcerskiej
'WATAHA'

Thursday, January 3, 2013

ŚwiętaW dniu 21 grudnia 2012 harcerze z naszej drużyny zorganizowali 'WATAHOWĄ' wigilię. 

Siedziba hufca Konstantynów Łódzki stała się miejscem spotkania naszej wilczej rodziny, która przy kolędach, choince i opłatku poczuła harcerską magię świąt. 
Zaproszeni na nią byli zarówno ci, którzy działają już od jakiegoś czasu, jak i ci, którzy są zainteresowani dołączeniem do nas. Nie zabrakło potraw typowo świątecznych ani słodkości, dzięki czemu jak na święto przystało każdy wyszedł z pełnym brzuchem. Kilka osób przyniosło prezenty i zgodnie z tradycją zostały one położone pod choinką, a następnie losowo rozdane wśród tych, którzy je przynieśli. Szkoda, że o aparacie fotograficznym przypomniało nam się dopiero przed wyjściem do domu i zdjęć z tego dnia jest bardzo mało, ale można je obejrzeć w naszej 'Galerii' tak samo jak te z przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju. (Przypominamy, że WATAHA przekazała Światło podczas głównej mszy w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Konstantynowie Łódzkim.)

Dh. Sam. Aleksandra Maniecka


KOCHANI! 

Widzimy się już w najbliższą sobotę, natomiast już teraz życzymy wam zdrowia, radości, sukcesów, pomyślności, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także zgodnie z 7 prawem harcerskim ( harcerz jest zawsze pogodny ), pogody ducha, uśmiechu i wszystkiego, czego sobie zażyczycie!!!

Czuwajcie!

Kadra 

No comments:

Post a Comment